• 159852
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пластични стеги Praxis 2,5 h 100 ком.

Брои на стеги: 100
Издржливост: 8 kg

Издржливи на топлина, добро изолирани, неразградливи и не стареат

Клуб Цена
32 ден. 35 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159852 Категории: ,