• 39
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пивски сет fabbygo Urban

Материјал: Метал
Димензии на маса: 200x80cm
Димензии на клупа: 200x25cm

Клуб Цена
9899 ден. 10999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174247 Категории: ,