5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за сил.стапчиња RD-GLG03 30W

Напон: 230V~50Hz
Моќност: 30W
Дијаметар: Ø7mm
Teмпература: 180-2000C
Време на загревање: 4-5min
Вискозност: 4.5gr/min
Дизна: Ø1.3mm
Тежина: 190g

Клуб Цена
275 ден. 289 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084788 Категории: ,