5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за сил.стапчиња 220W MP-GLG019

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 220W
Дијамтер: 11.2mm
Време на загревање: 3-5min
Вискозност: 20-30gr/min

Клуб Цена
873 ден. 919 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161128 Категории: ,