5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за сил.стапчиња 100W MP-GLG012

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 100W
Дијамeтaр: 11.2mm

Клуб Цена
408 ден. 430 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161127 Категории: ,