• 171143
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пиштол за фарбање MaxPuls MP-SG010

Напон: 220-240V/50Hz
Moќност: 600W
Проток: 1000ml/min
Густина: 60DINs
Дизна: 2.5mm
Резервоар: 900ml

Клуб Цена
1007 ден. 1119 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171143 Категории: ,