15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила убодна MaxPuls MP-JS008 800W

Напон:230V-50Hz
Моќност:800W
Вртежи:800-3.000/min
Сечење во: дрво:100mm
Агол на сечење:45°
Ласер Самозатегнувачка глава

Клуб Цена
3188 ден. 3750 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161585 Категории: ,