5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила убодна MaxPuls MP-JS005 400W

Напон:230V-50Hz
Моќност:400W
Вртежи:800-3.000/min
Сечење во:метал:6mm дрво:55mm

Клуб Цена
1666 ден. 1754 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161396 Категории: ,