15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила Мач MP-RS06 800W

Напон: 230V~50Hz
Моќност: 800W
Вртежи: 800-3000rpm
Работен од на сечилото: 22mm
Сечење на алуминиум : 20mm
Метал: 10m
Дрво: 115mm
Додатоци:
1 нож за дрво
1 нож за метал

Клуб Цена
3528 ден. 4150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171124 Категории: ,