15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила Кружна 1350W 184x16mm DWE560-QS

DE WALT
Влезна моќност:1350W
Дијаметар на пилата:184mm
Прифата на пилата:16mm
Број на вртежи:5500rpm
Висина:226mm

Клуб Цена
9774 ден. 11499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183178 Категории: ,