• 176
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила Хускварна 440E

Зафатнина на цилиндар 40,9cm 3
Моќност 1,8kW
Мач 35-45 cm
Тежина 4,3 kg

Лесна и ефикасна моторна пила за задачи околу домот, со лесен старт и X-Torq® мотор. Нуди одлична комбинација на чиста сила и одлична функционалност, а во комбинација со Husqvarna X-Cut ланецот дава исклучителна ефикасност и прецизност

Клуб Цена
30641 ден. 34159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство