• 178
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила Хускварна 135 MARK II

Зафатнина на цилиндар 40,9 сm³
Моќност 1,6 kW
Тежина 4,4 kg
Мач 35-40 cm

Робустна, сигурна и едноставна пила со одлични перформанси, идеална за активности околу куќата, викендичката, градината…Нуди одлични резултати кај задачи како кастрење, режење, сечење на помали стебла. Брзо се движи и лесно се ракува, а благодарение на страничниот затегач на ланецот, истот е безо и едноставно.

Клуб Цена
23710 ден. 26459 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство