• 184008
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила GD40CS18 Greenworks

Напон:40V
4.7kg
Должина на раб.површина:40cm

Клуб Цена
13490 ден. 14259 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184008 Категории: ,