5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пила електрична 2200W ECS 22 MP

Моќност:2200W

Клуб Цена
5500 ден. 5790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079798 Категории: ,