• 171502
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пешкир PORTOFINO 70X135cm

Димензии:70X135cm

Клуб Цена
342 ден. 380 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство