• 197379
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Перница за стол 45*45

Димензија: 45x45cm
Состав: 100% полиестер
Достапно во: црвена, сива, темно виолетова, крем, зелена

Клуб Цена
278 ден. 309 ден.

На залиха

SKU: 197379 Категории: ,