• 176744
  • aloe
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Перница Memory Fabbygo – Алое Вера

Полнење со парчиња од memory пена
Anti бактериска перница
Површина за само-вентилација

Клуб Цена
530 ден. 589 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176744 Категории: , Ознака: