• 742
  • 176742
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Перница fabbygo – Ортопедска 46х65 cm

Антибактериска перница
Димензии:45×65 cm
полиестер:100%

Клуб Цена
620 ден. 689 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176742 Категории: ,

Опис