5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пепељара fabbygo Lobi Inox 3568-1

Материјал:Inox
Висина:71cm
Дијаметар:26cm

Клуб Цена
1766 ден. 1859 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство