• 179630
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пепељара ЕК73-12

Боја:зелена

Клуб Цена
184 ден. 205 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179630 Категории: ,