• 180454
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пенкало за гребаници 4ml Michelin W70149

Michelin пенкало за поправка на гребаници
Едноставно за користење
Погодно за сите бои

Клуб Цена
586 ден. 781 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство