• 006519
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пена за кожа Sonax ProfiLine

Ја отстранува нечистотијата, маслото и истовремено ја одржува кожата екстремно еластична без да постане лизгава
Вистинскиот восок од пчели обезбедува извонредна отпорност од вода
Не содржи боја, со што е погодна за кожни површини во секаква боја.

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство