• 156062
34% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пелет Max Energy A1

Пелети со врвен квалитет
Направен од 100% дрвен чипс
А1 квалитет

Клуб Цена
269 ден. 405 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156062 Категории: ,