5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пелет BHS 15kg

15кг вреќа
100 % дрво

Клуб Цена
246 ден. 259 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168684 Категории: ,