5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пекач Овал со капак 30см

Материјал:емајл

Клуб Цена
1025 ден. 1079 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160267 Категории: ,