• sdfsdfsdf
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пекач Enart EP7320 – 32x14cm 4L

Компактна тава за печење со капак во која без многу труд можете да го подготвите саканиот сад. И контејнерот и капакот се опремени со рачки за полесно работење.
Квалитет тестиран од LGA. Може да се користи на сите површини и во сите типови рерни.

Клуб Цена
665 ден. 739 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191139 Категории: ,