• 191107
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла за коса PHILIPS BHS 510/00

Технологија ThermoShield
50% побрзо нивелирање – непречено лизгање на косата, така што поминувате помалку време за стилизирање
Температурен опсег од 120°C до 230°C
LED дисплеј овозможува прецизна контрола на температурата
Поставки за топлина: 12
Регулатор на температура
Технологии за нега на коса
Големина на плочки: 25x105mm
Должина на кабелот: 1,8m
Работен напон: 110-240 V
Индикатор за употреба

Клуб Цена
4299 ден. 4799 ден.

На залиха

SKU: 191107 Категории: ,