Пегла за коса gorenje HS 110 PR

Приклучна моќ: 55 W
Kерамички (подвижни) плочки
Должина на плочките: 110 mm
Дополнителна нега со јонизатор
Moжност за закачување
Кабел кој се ротира 360°
Едноставно електронско управување
LCD екран – син
Заклучување
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Куќиште: Пластично
Должина на приклучен кабел: 1,8 m
Димензии (ШxВxД): 33,5×8,5×3,5 cm

2490 ден.

Нема на залиха

SKU: 158789 Категорија: