5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла за коса Adler AD-2318

Моќност: 35W
Максимална моќност: 120W
Керамичките плочи
Брзо загревање (PTC)
Регулирање на температурата: 150°C – 230°C
Инфрацрвен зацврстувач за коса
Инфрацрвената технологија, рамномерно ја дистрибуира топлината
Заоблените рабови кои спречуваат изгореници

Клуб Цена
1519 ден. 1599 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169709 Категории: ,