• 199891

Пегла TEFAL FV9788E0

Функција на пареа
Спреј | вертикална пареа
Автоматско исклучување
Моќност:3000 W
Капацитет на пареа:55%
Резервоарот за вода:350 мл

6989 ден.

Нема на залиха

SKU: 199891 Категорија: