• 195236

Пегла TEFAL DT6130 E0

Моќност: 2400W
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода: 380ml
Спреј функција
Вертикална пареа
Anti-drip функција
Заштита од прегревање

2849 ден.

На залиха

SKU: 195236 Категорија: