Пегла TEFAL DT 3030 E0 – 1300W

Моќност:1300W
120ml резервоар за вода
Регулирачка пареа 19g/min
Загрева за 15 секунди
Кабел 2.6m

3999 ден.

Нема на залиха

SKU: 186573 Категорија: