5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла Severin 3243 2400W

Моќност: 2400W
Капацитет на резервоар за вода: 200мл
Пеглање со и без пареа
Нелеплива подлога
Вертикална пареа до 70g/min
Променлива пареа до 30g/min
Спреј функција
Самочистење

Клуб Цена
1899 ден. 1999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040697 Категории: ,