• 182722
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла ROWENTA DA 1511 F1

Моќност:1000W
Microsteam200 Laser
Вариабилна пареа:10gr/min
Ударна пареа:45gr/min
Резервоар за вода:70ml
Регулатор за температура и пареа
Контрола на јачината на пареа

Клуб Цена
2726 ден. 2869 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182722 Категории: ,