• 199913

Пегла PHILIPS GC4537/70

Моќност:2400W
Регулирачка пареа: 45г/мин
Ударна пареа: 200г/мин
Anti-Calc
Anti-Drip
Spray
SteamGlide нелеплива плоча
Функција за самочистење
Вертикална пареа
Еко функција
ECO setting: 20% energy reduction
Резервоар за вода: 300 мл
Должина на кабел: 2м

4699 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 199913 Категорија: