• 188463
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла PHILIPS DST 5040/80

Пегла на пареа
Моќност: 2.600W
Постојана пареа: 45gr/min
Ударна пареа: 200gr/min
SteamGlide Plus
Резервоар за вода: 0.32L
Функција против капење

Клуб Цена
4798 ден. 5699 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188463 Категории: ,