• 177874

Пегла на пареа VIVAX IR2200SS

Моќност: 2200 W
Капацитет на резервоарот за вода:320 ML
Плоча од не’рѓосувачки челик
Функција против капење и каменец
Вертикално ослободување на пареа
Самочистење

1299 ден.

Нема на залиха

SKU: 177874 Категорија: