31% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа VIVAX IR2200SS

Моќност: 2200 W
Капацитет на резервоарот за вода:320 ML
Плоча од не’рѓосувачки челик
Функција против капење и каменец
Вертикално ослободување на пареа
Самочистење

Клуб Цена
890 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177874 Категории: ,