• 182461

Пегла на пареа Vivax IR-2202CP

Моќност: 2200W
Self cleaning функција
Функција против капење и каменец
Керамичка подлога
Капацитет за вода: 360 ml

1499 ден.

Нема на залиха

SKU: 182461 Категорија: