15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа TEFAL FV5718E0

Моќност:2500W
Резервоар за вода:270ml
Rегулирачка пареа:45g/min
Ударна пареа:195g/min
Anti-Calc Anti-Drip

Клуб Цена
2821 ден. 3319 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186577 Категории: ,