Пегла на пареа PHILIPS GC 2675/85

Пегла на пареа
Моќност:2400W
Easy Speed Advanced
Постојана пареа:40gr/min
Ударна пареа:180gr/min
Резервоар за вода:300ml
Вертикална пареа
Спреј функција
Систем против истекување

3499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168523 Категорија: