• фгфгх

Пегла на пареа ISKRA SL-2099

• Моќност: 2600W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 380ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
– вертикалнo
– нормално: 8-18 g/min
– интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
• Прскање вода
• Прилагодлив термостат
• Не се создава каменец
• Заштита од капење
• Функција – самочистење
• Автоматско исклучување
• Мерица
• Димензии: 295x120x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 1,24 kg
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

• Димензии на кутија во mm: 295(Д) x 120(Ш) x 162(В)
• Нето тежина: 1,43 kg
• Бруто тежина: 1,48 kg

2799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 189066 Категорија: