• 74009_0-1000×1000

Пегла на пареа Gorenje SIH3000RBC

Јачина:3000 W
Индикатор на температура
Интензивно испуштање на пареа: 40 g/min
Испуштање на пареа одеднаш: 105 g/min
Волумен на резервоарот за вода: 0.35 Литри
Долевање на вода во текот на пеглањето
Систем против собирање на воден каменец
Систем против прокапување
Можност за суво пеглање
Вртење на приклучниот кабел: 360 °
Функција прскање
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

3590 ден.

Нема на залиха

SKU: 177051 Категорија: