• 190402
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа GORENJE SIH2600BKG

Моќност на грејачот: 2600W
Сад за вода: 0.35l
Регулирање на температурата: Аналоген
Индикатор на температура
Подлога на пеглата: Керамика

Клуб Цена
2290 ден. 2690 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 190402 Категории: ,