16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа Gorenje SIH1800BLT

Моќност на грејачот: 1.800 W
Аналогно
Индикатор на температура
Perfect Glide површина за пеглање

Клуб Цена
1663 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178080 Категории: ,