• bbnbm

Пегла на пареа Gorenje SIH 2200PS

Моќност на грејачот: 2.200 W
Систем против создавање на бигор
Систем против прокапување
Функција самочистење

1790 ден.

Нема на залиха

SKU: 098179 Категорија: