• 195234
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла на пареа FUEGO KY-268

Моќност: 2400W
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода: 380ml
Спреј функција
Вертикална пареа
Anti-drip функција
Заштита од прегревање

Клуб Цена
1599 ден. 1759 ден.

На залиха

SKU: 195234 Категории: ,