• 195380
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла FUEGO SZ-8028

Суво пеглање, прскање, вертикална пареа, млаз на пареа
Можност за регулирање на пареа
Моќност: AC220~240V 50/60Hz, 2000W-2200W
Соодветно за следните типови на ткаенина: памук, свила, најлон, волна, лен.

Клуб Цена
1399 ден. 1499 ден.

На залиха

SKU: 195380 Категории: ,