Пегла FUEGO KY226

Моќност:2400W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:380ml
Спреј функција
Вертикална пареа
Anti-drip функција

999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085364 Категорија: Ознака: