20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пегла FUEGO KY226

Моќност:2400W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:380ml
Спреј функција
Вертикална пареа
Anti-drip функција

Клуб Цена
799 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085364 Категории: ,