• 176170
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Патосница 1/2 ЕК278-9

Колоритна патосница

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176170 Категории: ,