• 168752
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Парен генератор PHILIPS GC9660/30

Систем за заклучување
Автоматско исклучување
PerfectCare Elite Plus
OptimalTemp технологијата: без подесување на температурата
Интелигентна автоматска пареа со DynamicQ сензор
Моќност:2700W
Притисок на пареата:7,5bar
Ударна пареа:520gr/min
Постојана пареа:155gr/min
Резервоар за вода:1500ml
Плоча за пеглање: T-ionicGlide
Smart Calc систем за чистење на бигор

Клуб Цена
27709 ден. 32599 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168752 Категории: ,